Vyhledávání:

Rozšířené hledání

0 položek za 0 Kč

Rychlá volba
Aktuality
Ukončení provozu Bonus klubu11.05.2018

Vážení zákazníci bohužel s nástupem GDPR by byla správa Bonusového klubu natolik administrativně zatěžující, že firma Grel.spol s.r.o se rozhodla o je…

Spuštěn nový e-shop11.07.2012

Dne 16.09.2013 jsme pro Vás spustili nový e-shop firmy Grel. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a těšíme se na Vaše objednávky.…

Všechny aktuality

Top
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

Doporučte nás

Pedigree

WWW stránky výrobce: http://

Pedigree - podrobnosti

Pedigree se řadí mezi nejrozšířenější výrobce prémiových krmiv. Značka Pedigree patří pod jednu z největších světových rodinných společností Mars Incorporated. Společnost Mars je rozdělena do šesti obchodních segmentů: čokoládové výrobky, výrobky pro domácí zvířata, potraviny, nápoje, Symbioscience a nově Wrigley. Na česko-slovenském trhu působí společnost Mars od roku 1992.


Vstoupit do odvětví průmyslové výroby krmiv pro domácí zvířata se rozhodl syn zakladatele společnosti Mars, Forest Mars, již ve třicátých letech minulého století. Společnost Mars vždy kladla důraz na výzkum a neustálý vývoj, a to ji vedlo v roce 1968 k rozhodnutí založit výzkumné veterinární centrum pro výživu malých zvířat – WALTHAM. Středisko WALTHAM se stará o to, aby veškerá naše krmiva splňovala nejen požadavky majitelů na vysoce nutriční krmivo, ale domácím mazlíčkům také chutnala.


Samotná značka Pedigree má své kořeny v Anglii, kde byla v roce 1960 uvedena na trh konzerva s mokrým krmivem Chum. Během sedmdesátých let minulého století došlo ke změně, kdy se začalo používat označení Pedigree Pal. Postupem času se název produktové řady ustálil celosvětově na společném Pedigree. Od roku 1992 se také sjednotila barva balení na současnou nezaměnitelnou žlutou. Pod značkou Pedigree jsou nyní na celém světě prodávány stovky položek zahrnujících všechny kategorie, varianty, velikosti a příchutě.

Základním typem produktu v rámci mokrých krmiv byly již od šedesátých let minulého století převážne konzervy. Teprve v posledních desetiletích se masově rozšířily další varianty – vaničky a kapsičky. Společnost Mars si udržovala vedoucí postavení také v segmentu suchých krmiv. Od šedesátých let minulého století se na trhu se suchým krmivem (granulemi) pohybovalo mnoho různých konkurenčních produktů bez většího úspěchu. Opravdový boom nastartovalo Pedigree v roce 1984 se svým suchým krmivem Mixer, které bylo přímo určeno k míchání s krmivem mokrým. První varianta kompletního suchého krmiva Pedigree byla uvedena na trh v roce 1992 a dokázala si během několika málo let získat v kategorii prémiových krmiv dominantní postavení na většině světových trhů.

Pedigree se také stalo průkopníkem poměrně nové kategorie, a sice kategorie doplňkových krmiv pro psy – pochoutek. Ty se poprvé objevily na britském trhu v roce 1991. První řada výrobků obsahovala také pochoutku určenou k péči o ústní hygienu psů – Denta Stix. Tato kategorie prošla velice dynamickým vývojem a dá se očekávat, že v tomto trendu bude i nadále pokračovat.

Produkty Pedigree najdete v těchto kategoriích:

Zobrazit veškeré zboží od výrobce Pedigree

Provozovatel

GREL, spol. s r.o.
Karásek 1f
621 00 Brno

IČO: 18826725
DIČ: CZ18826725

Tel.: 730 511 199

E-mail: objednavky@grel.cz
HOT-LINE

výdejní/kontaktní místo
GREL, spol. s.r.o.
Karásek 1f
Brno 62100

EET Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48h

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.